Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

Spedytor Międzynarodowy

BeHired Estera Beniowska

Zakres obowiązków:

Na początek:

  • szkolenia i wdrożenie do obowiązków spedytora;
  • obsługa Klienta;
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów;
  • tworzenie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy.

Po wdrożeniu:

  • aktywne poszukiwanie zleceń przewozowych;
  • organizacja spedycji krajowej i zagranicznej;
  • budowanie długofalowej współpracy z kierowcami/przewoźnikami;
  • nadzorowanie terminowości dostaw.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego: angielskiego, niemieckiego, francuskiego;

  • pomysłowość, kreatywność i odpowiedzialność;

  • pozytywne nastawienie do życia;
  • komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się;

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;

Firma oferuje:

  • umowę o pracę;
  • stałe wynagrodzenie (2000-3000 zł netto) + atrakcyjne prowizje;

  • szkolenia oraz możliwość awansu;
  • pracę w biurowcu w Andrychowie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy;
  • praca dla studentów, uczniów i osób chcących zmienić swój profil zawodowy (na pełen etat) jak również dla osób z doświadczeniem.

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy kierować na adres: biuro@behired.biz.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.Ust. 133 poz. 883)."

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest BeHired Estera Beniowska, z siedzibą w Łące, ul. Turystyczna 2.
Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w BeHired prosimy o kontakt pod podanym w ogłoszeniu numerem telefonu.

Kontakt:

Estera Beniowska
665 063 733
biuro@behired.biz.pl