Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

INŻYNIER KONSTRUKTOR

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-22

TI Automotive jest zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu. Projektuje i produkuje systemy i układy do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego od 1919. Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia ponad 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży. TI Automotive posiada w Polsce 5 oddziałów i aktualnie zatrudnia ok. 2500 osób.

Dywizja TI Automotive Fuel Tank & Delivery Systems oferuje wielokrotnie nagradzane technologie i systemy paliwowe stosowane w samochodach z silnikami benzynowymi, diesla, flex-fuel oraz hybrydowymi. Połączenie zbiorników i systemów zasilania w jedną strukturę pozwala TI Automotive na rozwój i produkcję w pełni zintegrowanych systemów. Nasza siła tkwi w zaspokajaniu i wyprzedzaniu stale rosnących oczekiwań przemysłu motoryzacyjnego dotyczących efektywności systemów paliwowych i emisji spalin.

Zakład Produkcyjny TI Automotive w Wapienicy powstał w 2007r.  i specjalizuje się w produkcji pomp i modułów paliwowych. Dwie trzecie pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden produkt z TI Automotive, co przekłada się na stały rozwój TI i stabilnośc zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

W związku z rozszerzeniem profilu działalności o projektowanie zbiorników paliwowych, we współpracy z centrum rozwoju w Rastatt, poszukujemy konstruktorów, którzy wejdą w skład międzynarodowego zespołu specjalistów.

Do głównych zadań na stanowisku konstruktora należeć będzie projektowanie gotowych wyrobów dla branży automotive (pompy paliwowe, moduły pomp paliwowych, zbiorniki paliwowe), tworzenie nowych rozwiązań oraz twórcze rozwijanie produktów – poszukiwanie usprawnień, innowacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – techniczne,
  • praktyczna znajomość obsługi programu Catia i/lub NX,
  • praktyczna znajomość zasad wymiarowania i tolerowania wg ISO i GD&T,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • znajomość języka niemieckiego (mile widziana),
  • doświadczenie w projektowaniu dla branży automotive.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • uczestnictwo w innowacyjnym przedsięwzięciu realizowanym w Polsce,
  • 6-miesięczne szkolenie w centrum rozwoju w Rastatt, Niemcy,
  • możliwość rozwoju - ok. 95% awansów w TI Poland, to awanse wewnętrzne,
  • zgrany zespół i wspierającego managera,
  • kartę Multisport,
  • dopłatę do wypoczynku,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe.