Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

Młodszy Planner

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-21

TXM S.A. jest właścicielem szybko rozwijającej się sieci sklepów odzieżowych TXM Textilmarket, częścią Grupy Kapitałowej Redan. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

TXM S.A. to największa polska sieć dyskontów odzieżowych działająca od 1989 roku. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce, Rumunii i na Słowacji oraz nowoczesny sklep internetowy. Oferta TXM to modne i tanie ubrania dla całej rodziny oraz artykuły wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego.

Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie. Współtworząc Fundację Happy Kids i finansując jej codzienne działanie staramy się trwale przeciwdziałać sieroctwu społecznemu dzieci.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Andrychów/Kraków

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie planów sprzedażowych krótko i długoterminowych

  • Tworzenie budżetów zakupowych

  • Analiza i interpretacja danych liczbowych

  • Rozwój narzędzi analitycznych i raportowych

  • Współpraca z Product Managerem oraz Alokatorem

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ścisłe
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności umiejętności wykorzystania Excela jako narzędzia analiz i raportów
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • zamiłowania do tworzenia raportów i dokonywania analiz
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole

Firma oferuje:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce o międzynarodowym zasięgu działalności w branży odzieżowej

  • system motywacyjny uzależniony od wyników pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole

  • współudział w budowaniu nowych procesów firmy