Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

Kupiec importowy

TXM S.A. jest właścicielem szybko rozwijającej się sieci sklepów odzieżowych TXM Textilmarket, częścią Grupy Kapitałowej Redan. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

TXM S.A. to największa polska sieć dyskontów odzieżowych działająca od 1989 roku. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce, Rumunii i na Słowacji oraz nowoczesny sklep internetowy. Oferta TXM to modne i tanie ubrania dla całej rodziny oraz artykuły wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego.

Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie. Współtworząc Fundację Happy Kids i finansując jej codzienne działanie staramy się trwale przeciwdziałać sieroctwu społecznemu dzieci.

Pomóż nam stworzyć modę w dyskoncie!

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

(miejsce pracy: Andrychów lub Kraków)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zarządzanie grupą produktów oraz planem asortymentowym,

  • współpracę oraz pozyskiwanie zagranicznych i krajowych producentów odzieży,

  • prowadzenie negocjacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi,

  • odpowiedzialność za terminowy import produktów,

  • koordynację procesu produkcji, importu oraz dostaw podległego asortymentu,

  • monitorowanie wyników sprzedaży,

  • obserwowanie i wdrażanie nowych trendów rynkowych,

  • nadzorowanie kontroli jakości zamawianego towaru,

  • nadzór nad dokumentacją zakupową

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień importowych
  • zainteresowanie modą i branżą odzieżową
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • organizacja, zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • samodzielność, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • pracę w szybko rozwijającej się sieci handlowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • realny wpływ na współtworzenie kolekcji,

  • ciekawe projekty i ambitne zadania,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • motywujący system premiowania uzależniony od wyników i zaangażowania.

  • Dowiedz się więcej o Nas, wejdź na:

    www.txm.pl

Jak aplikować - informacje:

Aplikować można poprzez przycisk APLIKUJ lub wysłanie CV na praca@txm.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)