Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

Konstruktor Odzieży

TXM S.A. jest właścicielem szybko rozwijającej się sieci sklepów odzieżowych TXM Textilmarket, częścią Grupy Kapitałowej Redan. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

TXM S.A. to największa polska sieć dyskontów odzieżowych działająca od 1989 roku. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce, Rumunii i na Słowacji oraz nowoczesny sklep internetowy. Oferta TXM to modne i tanie ubrania dla całej rodziny oraz artykuły wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego.

Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie. Współtworząc Fundację Happy Kids i finansując jej codzienne działanie staramy się trwale przeciwdziałać sieroctwu społecznemu dzieci.

Pomóż nam stworzyć modę w dyskoncie!

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Kupiec

Miejsce pracy: Andrychów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej odzieży
    a) rysunek techniczny
    b) tabela wymiarów
    c) informacje dodatkowe
  • kontrolę konstrukcji wzorów odzieży
    a) nadanie próbek pod względem rozmiarowym i jakościowym
    b) prowadzenie zmian
    c) nanoszenie ostatecznych poprawek
  • wykonywanie komentarzy do wzorów pierwszego zatwierdzenia, wzorów przedprodukcyjnych i produkcyjnych,
  • akceptację wzorów do produkcji
    a) komentowanie inspekcji poprodukcyjnych
    b) konsultacje z kupcami

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości zasad konstrukcji i stopniowania odzieży,
  • znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości programu Corel Draw, pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole.

Firma oferuje:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się sieci handlowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • realny wpływ na współtworzenie kolekcji,

  • ciekawe projekty i ambitne zadania,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • motywujący system premiowania uzależniony od wyników i zaangażowania.

    Dowiedz się więcej o Nas, wejdź na:

    www.txm.pl

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku APLIKUJ lub przesyłanie CV na adres mailowy praca@txm.pl w temacie podając nazwę stanowiska.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).