JUNIOR SEO SPECIALIST

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-04-12

Ogłoszenie na stanowisko JUNIOR SEO SPECIALIST - WhitePress

Szukamy samodzielnej, systematycznej, terminowej osoby, która chce się rozwijać w zakresie SEO oraz ma doświadczenie w link buildingu oraz content marketingu. Naszym klientom dostarczamy najlepsze możliwe wyniki oraz oferujemy jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie - tego samego oczekujemy od Ciebie.

Rekrutujemy na stanowisko juniorskie, jednak gwarantujemy, że Twoje wynagrodzenie będzie zależało od posiadanych umiejętności oraz tempa, z jakim będziesz się nabywać nowe.

Stanowisko:JUNIOR SEO SPECIALIST

Zakres obowiązków

  • optymalizacja serwisów pod kątem SEO,
  • zarządzanie narzędziami SEO,
  • tworzenie strategii content marketingowych,
  • zarządzanie procesem link buildingu,
  • zarządzanie procesem inbound marketingu,
  • raportowanie klientom przeprowadzonych działań.

Wymagania

  • podstawowa znajomość takich narzędzi jak: Google Search Console, Google Analytics, Semstrom, Ahrefs, MajesticSEO, Senuto, Screaming Frog, Clusteric, SurferSEO,
  • aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO,
  • podstawowa znajomość HTML i CSS oraz środowiska WordPress, PrestaShop, Magento,
  • inicjatywa, intuicja, pomysłowość,
  • umiejętność analizowania danych liczbowych,
  • dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego,
  • podstawowa wiedza SEO oraz świadomość istotnych wskaźników w działaniach marketingowych,
  • analityczny umysł i chęć rozwoj.

Oferujemy

  • ogromną dawkę wiedzy, wsparcie zespołu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia u lidera w branży content i influencer marketingu,
  • pracę w firmie, która ma dużą dynamikę wzrostu (uważamy się za startup, ale taki z głową), działającej na rynku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju oraz wpływu na podejmowane decyzje,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (3000-5000 zł brutto na umowę o pracę lub ekwiwalent B2B) + premia
  • umowę o pracę lub inną formę według woli kandydata,
  • możliwość rozwoju i niemalże nieograniczony dostęp do szkoleń,
  • świetną atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • doskonałe warunki pracy, fajne biuro, napoje (kawa, herbata, woda), owoce, kartę sportową i inne socjale.

Dopuszczamy pracę zdalną w pewnym zakresie czasowym, ale trzeba się liczyć również z dojazdem do biura - szczególnie na początku, bo chcemy Cię lepiej poznać :)

Zawód:
Specjalista SEO/SEM
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3000-5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
31-03-2021
Oferta wygasła w dniu:
12-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

WhitePress

SEO SPECIALIST

Zawód: specjalista seo/sem Rodzaj: umowa o pracę
WhitePress
WhitePress
5000-7000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
06-04-2021 POLECANA

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI INTERNETOWEJ KLIENTA