Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-13

Przedszkole współpracujące z Rodzicami w pracy nad charakterem dzieci, wysoki poziom nauczania, nowoczesne metody dydaktyczne.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy młodej, zaangażowanej osoby z uśmiechem na twarzy do pracy na stanowisku:

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Jesteśmy Przedszkolem, które stawia na rozwój edukacyjny oraz wychowawczy dzieci, współpracujemy mocno w zespole nauczycielskim i budujemy zaufanie do rodziców naszych podopiecznych.

Wymagania:

  • Zaangażowanie oraz słowność
  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia pedagogiczne (bądź w trakcie studiów )
  • Akceptacja chrześcijańskiej wizji wychowania człowieka w szkole i w domu
  • Otwartość na nowe rozwiązania metodyczne i dydaktyczne
  • Zaznajomienie się ze stroną www.ziarenko.edu.pl

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w zespole osób z wartościami
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Stosowanie najnowszych metod dydaktycznych
  • Ścisłą współpracę nauczyciela z rodzicami
  • Dobrą atmosferę oraz wsparcie dla młodych nauczycieli