Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

SPEDYTOR Krajowy/Międzynarodowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-13

GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju pracodawca. Jesteśmy polską firmą transportowo-spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. W chwili obecnej poszukujemy dynamicznych, nie bojących się nowych wyzwań kandydatów.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych,
  • realizacja założonych budżetów,
  • pozyskiwanie zleceń transportowych,
  • zadania związane z obsługą dokumentacji, reklamacji, windykacji itp. realizowane są przez wyspecjalizowane działy wsparcia.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
  • mile widziana znajomość języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne i wciąż rosnące wynagrodzenie,
  • pakiet powitalny i mentora ułatwiające wdrożenie,
  • pracę w stabilnej finansowo firmie,
  • możliwość korzystania z szerokiego zakresu szkoleń według własnego uznania,
  • indywidualną, sprecyzowaną i dostosowaną do oczekiwań ścieżkę kariery.