Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

BARMAN / BARMANKA

Magnum Stek i Wino to prestiżowy Pub  specjalizujący się głównie w stekach i dobrych winach.

Położony w samym Centrum Miasta przyciąga wielu gości zagranicznych oraz biznesowych. Od niemal 10 lat na poziomie -1 dodatkową atrakcją jest Club 2 Be. Zgrany zespół współtworzy dobrą atmosferę oraz wizerunek firmy. Nasz sukces oparty jest na zaangażowaniu, pasji i zamiłowaniu do gastronomii.

Zakres obowiązków:

  • poszukuje pracownika na stanowisko Barman lub Barmankę.
  • praca stała, również weekendowa, nocna.

Wymagania:

  • doświadczenie poparte praktyką i stażem pracy w zawodzie na w/w stanowisku
  • dyspozycyjność czasowa
  • pozytywne nastawienie i zamiłowanie do zawodu, kreatywność
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania kontaktów
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • wykształcenie min. średnie

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia

Jak aplikować - informacje:

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:

 biuro@stekiwino.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Zgodnie z Ustawą z dn. 20.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji."

Kontakt:

Stek i Wino Magnum

ul. Ratuszowa 3,

43-300 Bielsko-Biała

tel. 669 066 066