Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

Elektryk - Automatyk

Wosana S.A. to prężnie rozwijająca się Firma produkująca wody, soki oraz napoje.

Chcesz być częścią naszego zespołu i tworzyć razem

z nami przyjazne miejsce pracy?

Zapraszamy do współpracy.

Zakres obowiązków:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń (w zakresie elektryki oraz automatyki);
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń;
  • dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn;
  • usuwanie usterek instalacji elektrycznej w budynkach.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektromonter, mechatronik;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku;
  • długoterminową współpracę;
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • miejsce zatrudnienia: Zakład Produkcyjny w Andrychowie.

Jak aplikować - informacje:

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem,

aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: praca@wosana.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 97 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, jak i pozyskanych w przyszłości na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez następujący podmiot: Wosana SA, ul. Batorego 35A, 34-120 Andrychów. Jestem świadoma/-my, że mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz prawo wniesienia żądania usunięcia moich danych, które to uprawnienia przysługują mi w stosunku do wymienionej spółki.

Kontakt:

WOSANA S.A.
34–120 Andrychów
ul. Batorego 35a

praca@wosana.pl