Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

Asystent ds Inżynierii Produktu - Staż

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-17

ZF TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa i częścią niemieckiej korporacji ZF, zatrudniającej około 134 000 pracowników w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie. Jednostki zlokalizowane w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach zajmują się tworzeniem i produkcją układów kierowniczych dla wiodących koncernów samochodowych.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków stażysty będzie należało wsparcie działu w obszarach:

  • Zarządzania odstępstwami inżynieryjnymi;
  • Zmian konstrukcji wyrobów – badanie wykonalności, analiza rysunków, przygotowanie wymaganej dokumentacji;
  • Zarządzania testami i próbami komponentów oraz wyrobów, zbieranie i analiza danych;
  • Procesu uruchomień nowych produktów;
  • Analizy i działań w celu redukcji odrzutów na stacjach testowych.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (studenci studiów zaocznych), preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn lub pokrewne;
  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność samodzielnego realizowania działań, zdolności komunikacyjne;
  • Zdolności analityczne.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • 9 miesięczny płatny staż – umowa o pracę;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.