Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1084        SUBSKRYBUJE: 6921

Konstruktor Odzieży

TXM S.A. jest właścicielem szybko rozwijającej się sieci sklepów odzieżowych TXM Textilmarket, częścią Grupy Kapitałowej Redan. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Kupiec

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej odzieży
    a) rysunek techniczny
    b) tabela wymiarów
    c) informacje dodatkowe
  • kontrolę konstrukcji wzorów odzieży
    a) nadanie próbek pod względem rozmiarowym i jakościowym
    b) prowadzenie zmian
    c) nanoszenie ostatecznych poprawek
  • wykonywanie komentarzy do wzorów pierwszego zatwierdzenia, wzorów przedprodukcyjnych i produkcyjnych,
  • akceptację wzorów do produkcji
    a) komentowanie inspekcji poprodukcyjnych
    b) konsultacje z kupcami

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości zasad konstrukcji i stopniowania odzieży
  • znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości programu Corel Draw, pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole

Firma oferuje:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce o międzynarodowym zasięgu działalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne po posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pakiet Multisport
  • możliwość pożyczki pracowniczej
  • premia miesięczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w dużej Grupie Kapitałowej
  • realizację ambitnych wyzwań oraz projektów wynikających z rozwoju firmy
  • współpracę w zróżnicowanym środowisku biznesowym

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku  APLIKUJ lub przesyłanie CV na adres mailowy: katarzyna.sulinska@txm.pl w temacie podając nazwę stanowiska.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).