Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1084        SUBSKRYBUJE: 6921

Młodszy Alokator

TXM S.A. jest właścicielem szybko rozwijającej się sieci sklepów odzieżowych TXM Textilmarket, częścią Grupy Kapitałowej Redan. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie zleceń do wysyłki towarów z magazynu oraz zlecanie przesunięć towaru między sklepami
  • tworzenie raportów i analiz
  • analizę i interpretację danych liczbowych
  • współpracę z kupcami i plannerami

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ścisłe
  • podstawowej znajomości obsługi programu MS Excel
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętności współpracy i nawiązywania pozytywnych relacji interpersonalnych
  • zamiłowania do tworzenia raportów i dokonywania analiz
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • kartę multisport, ubezpieczenie grupowe

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku  APLIKUJ lub przesyłanie CV na adres mailowy: katarzyna.sulinska@txm.pl w temacie podając nazwę stanowiska.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).