Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

Referent ds. administracyjno-turystycznych (JASIENICA)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-11

Międzynarodowa firma branży spożywczej.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca organizacja pracy biura, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi
  • obsługa telefonicznych połączeń
  • segregacja, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji
  • przygotowanie firmy na przyjazd klientów
  • codzienna wysyłka poczty – przygotowanie listów, dostarczenie listów na pocztę
  • ogranizacja wszelkich spraw administracyjnych oraz turystycznych w obiektach wypoczynkowych
  • kontrola, analiza oraz koordynacja stanu zapasów/zakupów
  • przygotowanie oraz koordynacja korespondencji seryjnej
  • koordynacja kurierów – dostawy i odbiory paczek
  • tworzenie i utrzymanie rozpoznawalnej marki obiektu
  • prowadzenie rezerwacji nieruchomości wypoczynkowych, biletów lotniczych
  • wykonywanie innych prac zleconych

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • język angielski – komunikatywny
  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność, punktualność, samodzielność
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • system pracy jedno zmianowy 8:00-16:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od realizacji celów sprzedażowych
  • przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy