Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1082        SUBSKRYBUJE: 6921

Konsultant Microsoft Dynamics NAV - system klasy ERP

NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania biznesowego Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz Microsoft Office 365. Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, posiadamy status Gold Microsoft Partner.

NAV24 wspiera, zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy, w procesach księgowych, sprzedażowych, produkcyjnych i magazynowych. W kompetencje ekspertów NAV24, oprócz wdrożenia i wsparcia serwisowego, wchodzą kompleksowe usługi obejmujące przemodelowanie i organizację procesów biznesowych.

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Analiza i mapowanie procesów biznesowych do funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics NAV,
  • Testowanie nowych funkcjonalności systemu,
  • Realizacja projektów wdrożeniowych w kraju i zagranicą,
  • Konfiguracja systemu Microsoft Dynamics NAV,
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla przyszłych i obecnych użytkowników

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • wykształcenie wyższe, preferowane: kierunki techniczne lub o profilu ekonomicznym
  • znajomość zagadnień z obszarów logistyki, procesów produkcyjnych i kalkulacji kosztów produkcji)
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu

           Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV lub innych systemów klasy ERP,
  • Znajomość baz danych oraz języka SQL
  • Wiedza z zakresu księgowości, produkcji, logistyki

Firma oferuje:

  • pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
  • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
  • szkolenia produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę MultiSport
  • kurs j. angielskiego w godzinach pracy

Jak aplikować - informacje:

Czekamy na Twoje CV pod adresem: praca@nav24.pl

Z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAV24 Sp. z o.o.. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Gen. Maczka 9, 43-300 Bielsko-Biała. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Kontakt:

www.nav24.pl

e-mail: praca@nav24.pl