Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1113        SUBSKRYBUJE: 7110

Sekretarka

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-17

ELTEK Poland Sp. z o.o. to zagraniczna firma produkcyjna sektora motoryzacyjnego i AGD.

Zakres obowiązków:

  • obsługa sekretariatu
  • wsparcie poszczególnych działów w zakresie bieżących zleceń
  • organizacja i obsługa spotkań
  • organizacja podróży służbowych
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • wsparcie administracyjne pracowników
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (konieczna dobra znajomość Excel, Power Point)
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość jęz. włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura lub doświadczenie w administracji biurowej
  • wysoka kultura osobista, rzetelność, sumienność
  • umiejętność pracy w stresujących sytuacjach
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • karty Multisport
  • mozliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia językowe
  • przyjazną atmosferę pracy