Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6953

Doradca Klienta w Dziale Nowe Media i RTV ( Komputery, Foto, Telekom, RTV)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-30

Niekwestionowany lider wśród sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej.

Zakres obowiązków:

TWOJE ZADANIA:

  • budowanie przewagi rynkowej poprzez nową jakość standardów obsługi Klienta
  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług oferowanych przez firmę
  • prezentacja towaru, dbałość o ofertę

Wymagania:

  • pasja, energia, inicjatywa
  • otwartość i umiejętność komunikowania się
  • doświadczenie w handlu
  • łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Firma oferuje:

  • przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół
  • od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie)
  • wynagrodzenie Podstawowe od 2500 do 3000 zł brutto
  • atrakcyjny System Premii uzależniony od stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • elastyczny grafik pracy, który znasz miesiąc wcześniej
  • pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, Karta Multisport lub Karta żywieniowa, dodatek na Święta, ubezpieczenie grupowe)
  • dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy