Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Doradca Klienta Biznesowego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-30

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej.

Grupa PZU oferuje swoim klientom najszerszą gamę produktów na polskim rynku ubezpieczeniowym. W ramach podstawowej działalności ubezpieczeniowej, obejmującej ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe, klienci Grupy PZU mają do wyboru blisko 200 rodzajów ubezpieczeń. PZU konsekwentnie dąży do coraz pełniejszego zaspokajania potrzeb klientów, systematycznego podnoszenia jakości usług oraz stałego poszerzania możliwości rozwojowych. Logo PZU należy do najlepiej rozpoznawalnych znaków towarowych w Polsce. PZU to firma najbardziej ceniona za doświadczenie, tradycję, polskie pochodzenie, silną pozycję finansową oraz łatwy dostęp do agentów i oddziałów firmy. Czołowa pozycja Grupy PZU na polskim rynku usług ubezpieczeniowych i finansowych znajduje potwierdzenie w wielu niezależnych rankingach prasowych i konkursach.

Zakres obowiązków:

Lubisz ludzi? Chcesz dobrze zarabiać? Potrzebujesz nowego wyzwania?

Rozwijaj się z najlepszymi ludźmi w branży najbardziej znanego logo na rynku.

Wymagania:

Jeżeli mieszkasz na terenie Bielska, Cieszyna, Mikołowa, Żor, Jastrzębia  lub okolic:

  • masz minimum średnie wykształceni
  • masz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • jesteś przedsiębiorczy i chcesz pogodzić pracę, pasje i życie rodzinne wyślij nam swoje CV

Firma oferuje:

  • praca w 10 osobowym zespole profesjonalistów
  • stałe wynagrodzenie z  dodatkowym systemem premiowym oraz benefitami
  • baza klientów w sektorze MSP do obsługi i rozwoju