Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1149        SUBSKRYBUJE: 7144

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-29

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży produktów przemysłowych

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingui Sprzedaży

nr ref SME/04/A18

miejsce pracy: Bielsko-Biała

  • Całościowe prowadzenie spraw marketingowych firmy

  • Tworzenie strategii marketingowo – sprzedażowej

  • Współpraca z magazynem firmy w zakresie racjonalnej gospodarki magazynowej

  • Współpraca z innymi działami firmy, a w szczególności z działem Sprzedaży

  • Promowanie produktów firmowych w Internecie i innych kanałach

  • Budowanie wizerunku Firmy w Internecie

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży przemysłowej

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe

  • Praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu i PR

  • Praktyczna znajomość obsługi programów graficznych

  • Znajomość obsługi programu SUBIEKT

  • Samodzielność, kreatywność, otwartość na rozwój i wyzwania

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym klientem

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę dającą możliwość wdrażania swoich pomysłów i rozwoju w wielu obszarach

  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania

  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00