Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1007        SUBSKRYBUJE: 6715

Brygadzista/Mistrz obszaru produkcji

Dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca prawie 30-letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i instalacji zewnętrznych z polietylenu. FOX FITTINGS sprzedaje swoje produkty na terytorium kraju jak również eksportuje do ponad 50 krajów świata.Dzięki szybkiemu rozwojowi, firma oferuje swoim pracownikom pracę w miłym otoczeniu i przyjazne warunki pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem pracowników produkcyjnych (ok. 20 osób),
  • rozdzielanie zadań w celu realizacji terminowego planu produkcyjnego,
  • raportowanie produkcji,
  • udział w pracach zespołu ds. Lean Manufacturing, w celu usprawnienia
    i doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty/lidera/mistrza lub zastępcy,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • zdolności interpersonalne, sumienność oraz odpowiedzialność,
  • praca w systemie III zmianowym.

Mile widziana:

  • wiedza z obszaru Lean Manufacturing, TPM, 5S.

Firma oferuje:

  • umowa o pracę,
  • nastawienie na długoterminową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkoleniach),
  • pracę w zespole nastawionym na rozwój (możliwość wdrażania własnych pomysłów).

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

"Brygadzista/Mistrz obszaru produkcji"

na adres e-mail: praca@foxfittings.com

Kontakt:

praca@foxfittings.com