Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Kucharz zmianowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-28

Hotel Belweder to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Beskidów wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia. Dzięki unikalnej lokalizacji na stoku Góry Równica, jest jednym z najwyżej położonych hoteli w Ustroniu, co daje możliwość podziwiania przepięknych, górskich panoram wprost z okien naszych przytulnych pokoi. http://www.hotelbelweder.pl/

Zakres obowiązków:

Hotel Belweder w Ustroniu poszukuję pracownika do działu gastronomii: Kucharz zmianowy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Kucharz zmianowy
  • Wykształcenie gastronomiczne
  • Samodzielność
  • Organizacja pracy własnej i podległemu personelowi
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności zawodowych
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie