Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 998        SUBSKRYBUJE: 6982

SPECJALISTA DS. URUCHOMIEŃ I SERWISU

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-25

Firma ZEG-ENERGETYKA z siedzibą w Pszczynie, jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska:

• kompletacja, uruchamianie i badania końcowe urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej
• serwis i naprawy wyrobów, także w trybie wyjazdowym, (u klienta)
• wykonywanie usług z zakresu przeglądów i pomiarów aparatury zabezpieczeniowej
• prowadzenie dokumentacji technicznej i jakościowej realizowanych prac

Wymagania:

  • wyższe lub średnie wykształcenie kierunkowe (elektronika, automatyka, elektrotechnika)
  • znajomość i praktyka w zakresie budowy i serwisu urządzeń elektroniki, z uwzględnieniem systemów mikroprocesorowych
  • znajomość zagadnień stosowania i pomiarów elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej
  • uprawnienia SEP G-1E lub SEP G-1D
  • dobra organizacja pracy, mobilność, dyspozycyjność (wyjazdy na obiekty krajowej energetyki)
  • prawo jazdy

Dodatkowo uwzględniane:

  • doświadczenie w badaniu zabezpieczeń elektroenergetycznych komputerowymi testerami typu KOKOS i OMICRON w tym obsługa oprogramowania wspomagającego
  • praktyka w zakresie instalacji i serwisu urządzeń elektrycznych / energetyki
  • umiejętność tworzenia i testowania oprogramowania mikroprocesorów
  • znajomość języka angielskiego w zakresie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku
  • dostęp do najnowszych technologii
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników