Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 998        SUBSKRYBUJE: 6982

KONSTRUKTOR – Programista VHDL

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-25

Firma ZEG-ENERGETYKA z siedzibą w Pszczynie, jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Pszczyna

Cel stanowiska:

Zadaniem osoba zatrudnionej na tym stanowisku jest tworzenie oprogramowania urządzeń łączności specjalnej z zakresu elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Opis stanowiska:

• projektowanie i weryfikacja układów cyfrowych FPGA - Xilinx,
• współpraca w wykonywaniu prototypów nowych lub modernizowanych urządzeń,
• współpraca z Elektronikami i Programistami na każdym etapie rozwoju produktów,
• prowadzenie badań konstruktorskich i ruchowych,
• udział w uruchamianiu budowanych urządzeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w VHDL struktur FPGA, ze szczególnym uwzględnieniem układów Xilinx
  • znajomość zagadnień układów elektronicznych i zagadnień cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • samodzielność i terminowa realizacja opracowywanych projektów

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe - informatyka, elektronika lub pokrewne
  • posiadanie uprawnień SEP E1 lub D1
  • umiejętności objęcia nadzorem nad produkcją wybranej partii projektu lub zespołu Inżynierów

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku
  • dostęp do najnowszych technologii
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników