Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 998        SUBSKRYBUJE: 6982

Metrolog

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-25

Zakres obowiązków:

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą,  należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 31 tys. pracowników w 95 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów  do pracy w fabryce w Żywcu na stanowisku :

Metrolog

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie niezbędnych pomiarów na potrzeby produkcji oraz innych działów ( jakość, industrializacja )
  • Zarządzanie oraz nadzorowanie środków kontrolno-pomiarowych w zakładzie
  • Audyty wewnętrzne środków kontrolno-pomiarowych
  • Znajomość metodologii SPC i MSA wg AIAG i VDA5

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • Podstawowa znajomość zasad laboratorium pomiarowego
  • Znajomość zasad postępowania z narzędziami pomiarowymi i wykonywanie pomiarów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i jego interpretacja
  • Umiejętność interpretacji wyników pomiarowych
  • Umiejętność obsługi ramienia 3D będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Ubezpieczenie NNW
  • Program MULTISPORT – dofinansowanie
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy