Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1084        SUBSKRYBUJE: 6921

Frezer / Tokarz

Firma KALETKA-DURAJ s.c. jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją narzędzi, przyrządów pomiarowych i innych usług w zakresie obróbki skrawaniem z wykorzystaniem maszyn i urządzeń w najnowszych technologiach.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby na stanowisko Operator frezarki CNC oraz Operator tokarki konwencjonalnej.

Obowiązki:

  1. Dla operatora frezarki CNC - obsługa frezarki, edytowanie istniejących programów.
  2. Dla tokarza - obsługa tokarki

Wymagania:

  1. Dobra znajomość rysunku technicznego
  2. Dokładność i precyzja
  3. Odpowiedzialność

Firma oferuje:

  1. Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  2. Możliwość rozwoju i doskonalenia się w dziedzinie pracy
  3. Pracę w zintegrowanym zespole
  4. Interesujące wyzwania
  5. Praca w rozwijającej się firmie

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres:

biuro@kdsc.pl

lub kontakt pod numerem 33-829-43-36 (w godz. 7-15)

W przesyłanych zgłoszeniach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

KALETKA-DURAJ s.c.

43-385 Jasienica 884, ul. Gilowa

e-mail: biuro@kdsc.pl

tel. 33-829-43-36