Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 998        SUBSKRYBUJE: 6982

Specjalista ds. Eksportu – Rynki Europy Zachodniej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-24

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Obecnie rekrutujemy dla jednego z naszych klientów, dużej, międzynarodowej  Firmy z branży automotive.

Miejsce pracy: Andrychów

Kluczowe działania:

  • kompleksowa obsługa klienta zagranicznego
  • realizacja zamówień i aktualizacja ofert eksportowych
  • sporządzanie raportów i analiz
  • pozyskiwanie i wykorzystywanie informacji o potencjalnych okazjach sprzedażowych
  • doradztwo techniczne na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia w zakresie rozwiązań optymalnych dla klienta
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz w branży motoryzacyjnej -  będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, lojalność i inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem biznesowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • szeroki wachlarz szkoleń
  • atrakcyjny system wynagrodzenia