Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1086        SUBSKRYBUJE: 6809

DYŻURNY ELEKTRYK

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z ponad 80 letnim doświadczeniem w produkcji drutów nawojowych  poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Usuwanie bieżących awarii
  • Wykonywanie prac kontrolnych i konserwacyjnych
  • Wykonywanie prac remontowych podczas planowanych przestojów maszyn

Wymagania:

  •  Wykształcenie zasadnicze zawodowe ( preferowane średnie techniczne ) - kierunek elektryczny, elektroniczny lub     pokrewny
  •  Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  •  Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  •  Sumienność oraz umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem kandydata będą posiadane poniższe kwalifikacje:

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 15kV
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji  i sieci cieplnych powyżej 50kW
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją sieci gazowych o ciśnieniu do 0,4MPa
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Uprawnienia do obsługi elektrowciągów i suwnic
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Długotrwałą współpracę, możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach w celu uzyskania odpowiednich uprawnień

Jak aplikować - informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać do osoby prowadzącej projekt wraz z niniejszymi klauzulami, oraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości lub przez przycisk aplikuj.

ü  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

ü  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

ü  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

ü  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

ü  Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 do podmiotów współpracujących z w/w podmiotem w celach marketingowych tych podmiotów. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

GI GROUP Sp. z o.o. Ul. Matejki 2 43-300 Bielsko Biała praca.bielsko@gigroup.com TELEFON: 722-266-270