Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1149        SUBSKRYBUJE: 7144

DYŻURNY ELEKTRYK

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-02

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z ponad 80 letnim doświadczeniem w produkcji drutów nawojowych  poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Usuwanie bieżących awarii
  • Wykonywanie prac kontrolnych i konserwacyjnych
  • Wykonywanie prac remontowych podczas planowanych przestojów maszyn

Wymagania:

  •  Wykształcenie zasadnicze zawodowe ( preferowane średnie techniczne ) - kierunek elektryczny, elektroniczny lub     pokrewny
  •  Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  •  Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  •  Sumienność oraz umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem kandydata będą posiadane poniższe kwalifikacje:

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 15kV
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji  i sieci cieplnych powyżej 50kW
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją sieci gazowych o ciśnieniu do 0,4MPa
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Uprawnienia do obsługi elektrowciągów i suwnic
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Długotrwałą współpracę, możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach w celu uzyskania odpowiednich uprawnień