Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

Specjalista ds. eksportu

Firma LONTEX została założona w 1990 roku i od początku swego istnienia działa w branży transportowej. Przełomem w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku serwisu tachografów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Sukces tego przedsięwzięcia dyktowany wysoką jakością usług oraz renoma zdobywana wśród Klientów, zadecydowały o powstawaniu z roku na rok kolejnych filii – serwisów tachografów.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż artykułów z oferty firmy na rynki zagraniczne,
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów,
  • obsługa obecnych kontaktów handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomość w stopnii komunikatywnym jednego z języków : włoski, czeski, hiszpański

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz premiowe,
  • możliwość pracy z wykorzystaniem wyuczonego języka (telefony, maile, spotkania),
  • możliwość wyjazdów służbowych,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia zawodowego.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

praca@lontex.pl

W tytule maila prosze wpisać Specjalista ds. Exportu