Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1007        SUBSKRYBUJE: 6715

Logistyk w dziale kooperacji

Grupa KĘTY SA zbudowała uznaną na rynku Polskim markę w branży aluminiowej.
Tworzy grupę kapitałową skupiającą producentów profili aluminiowych, systemów aluminiowych
oraz opakowań giętkich, w ramach której zatrudnionych jest blisko 3 500 osób.

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie procesów kooperacyjnych
  • Kontakt z dostawcami niemieckojęzycznymi
  • Ofertowanie
  • Obsługa systemowa zleceń kooperacyjnych
  • Kontrola zgodności dostaw

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Doświadczenie w obszarze organizowania transportu będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, proaktywność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

  • Dołącz do zespołu specjalistów, którzy uczestniczą w rozwoju firmy
  • Rozwijaj swoje umiejętności przy wsparciu kolegów, korzystając z adekwatnego pakietu szkoleń
  • Zbuduj swoją karierę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem:  Logistyk w dziale kooperacji

adres e-mail: rekrutacja@grupakety.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę KĘTY Spółka Akcyjna oraz jej Spółki zależne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Grupy KĘTY S.A. może nastąpić bez mojej zgody.

Nabór na stanowisko Logistyk odbywa się zgodnie z zasadami równouprawnienia zgodnie z zapisem w art. 16 Rozporządzenia Rady (WE) nr 1083/2006 z dn. 11 lipca 2006r. ustanawiające przepisy ogólne dot. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójnosci i uchylające rozporządzenie (WE) nr 1260/1999.

Kontakt:

Grupa Kęty S.A.
ul. Kościuszki 111
32-650 Kęty

(33) 844 60 00

rekrutacja@grupakety.com