Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 998        SUBSKRYBUJE: 6982

Specjalista ds. planowania (k/m)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-22

W PPG codziennie rozwijamy i dostarczamy farby, powłoki i materiały, którym nasi klienci ufają od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności, możemy rozwiązać największe problemy naszych klientów, a współpracując ściśle znajdujemy właściwą drogę naprzód. Z siedzibą w Pittsburghu, USA, działamy i proponujemy innowacyjne rozwiązania w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów na rynku budowlanym oraz producentów produktów konsumenckich, przemysłowych, transportowych i rynków wtórnych.

Zakres obowiązków:

Zakres odpowiedzialności:

  • wprowadzanie i utrzymywanie w systemie SAP danych podstawowych materiałów takich jak: sposób planowania MTS/MTO/zlecenie zakupu, wielkości zapasów bezpiecznych, wskaźniki ABC
  • przygotowywanie krótkoterminowych, średnioterminowych oraz długoterminowych planów produkcji w oparciu o dostępność zasobów ludzkich oraz materiałów produkcyjnych
  • współpraca z Działami Sprzedaży Wyrobów w zakresie określania prognoz sprzedaży planowanych wyrobów oraz Wydziałami Produkcyjnymi w zakresie określania zdolności produkcyjnych
  • współpraca z Działem Technologii, Logistyką i Magazynem, Działem Zakupów oraz Wydziałami Produkcyjnymi w zakresie optymalizacji wielkości planowanych
  • wykonywanie analiz, raportów i zestawień potrzebnych do poprawnego opracowania planu produkcyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze planowania produkcji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, zaangażowanie w pracę i zorientowanie na cel
  • dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach.