Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6953

Laborant Kontroli Jakości (k/m)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-22

W PPG codziennie rozwijamy i dostarczamy farby, powłoki i materiały, którym nasi klienci ufają od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności, możemy rozwiązać największe problemy naszych klientów, a współpracując ściśle znajdujemy właściwą drogę naprzód. Z siedzibą w Pittsburghu, USA, działamy i proponujemy innowacyjne rozwiązania w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów na rynku budowlanym oraz producentów produktów konsumenckich, przemysłowych, transportowych i rynków wtórnych.

Zakres obowiązków:

Zakres odpowiedzialności:

  • wykonywanie badań odbiorczych, międzyoperacyjnych produkowanych wyrobów i półproduktów według harmonogramu
  • wykonywanie badań wyrobów zgłaszanych jako reklamacje jakościowe
  • odnotowanie wyników w rejestrach badań i w systemie SAP, analiza wyników i zgłaszanie niezgodności
  • gromadzenie i archiwizowanie próbek
  • bieżące prowadzenie wymaganej dokumentacji badań
  • wykonywanie badań kontrolnych i nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi zintegrowanych systemów informatycznych typu SAP będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne
  • chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach