Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Elektronik

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-22

Kontakt-Simon S.A. jest wiodącym w Polsce producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, którego historia sięga roku 1921. Obecnie firma jest częścią dwóch europejskich grup przemysłowych - włoskiego Urmet Domus oraz hiszpańskiego Simon Holding. Dzięki tym udziałom Kontakt-Simon ma dostęp do światowych technologii i produktów oraz współpracuje z uznanymi projektantami, co pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań elektroinstalacyjnych i oświetleniowych dla mieszkań, domów, budynków biurowych oraz innych przestrzeni użyteczności publicznej.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów elektronicznych, ich testowanie oraz rozwijanie;
  • programowanie mikroprocesorów i układów;
  • czytanie i przygotowywanie dokumentacji opartej na schematach elektronicznych;
  • koordynacja prac certyfikujących;
  • wdrażanie urządzeń do produkcji przy jednoczesnym optymalizowaniu odpowiednich procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (elektronika, automatyka);
  • mile widziana znajomość techniki analogowej i cyfrowej oraz cyfrowej obróbki sygnałów;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

  • stabilne  zatrudnienie  na  podstawie umowy  o  pracę;
  • ciekawą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku;
  • szkolenia, możliwość dopłaty do nauki w szkolach wyższych;
  • świadczenia pozapłacowe- grupowe ubezpieczenie i pakiet medyczny;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy.