Główna księgowa / Główny księgowy | Edinos Sp. z o.o.

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2022
Edinos Sp. z o.o.

Księgowy

Umowa o pracę

Edinos Sp. z o.o
ul. Aleja 400-lecia 6
23-400 Biłgoraj
NIP: 9182166951

Firma Edinos Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które jest właścicielem min. sklepu internetowego Edinos.pl. W związku z szybkim rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna księgowa / Główny księgowy .

Zakres obowiązków:
- sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych (w szczególności CIT i VAT),
- prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych według polskich standardów rachunkowości,
- kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
- naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie deklaracji ZUS,
- kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań,
- bieżące monitorowanie zmian w przepisach,
- współpraca z doradcami podatkowymi, bankiem,
- analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych,
- inicjowanie działań, które mogą mieć wpływ na poprawę sytuacji płatniczej Spółki.

Wymagania

- wykształcenia wyższego (księgowość, rachunkowość, finanse),
- doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych,
- doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT,IFT) oraz innych raportów i analiz,
- doświadczenia w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywanie deklaracji ZUS,
- praktycznej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości, zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
- umiejętności obsługi komputera, a w szczególności programów biurowych,
- dobrej organizacji pracy,
- odpowiedzialności, sumienności, dokładności i skrupulatności,
- zdolności numerycznych,
- dobrej znajomości środowiska MS Office (w szczególności Excel),
- doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych spółek handlowych,

Oferujemy

- Pełna wyzwań praca w młodym zespole.
- Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych (szkolenia).
- 8 godzinny tryb pracy.
- stabilne zatrudnienie,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: biuro[at]edinos.pl. Do maila możesz dołączyć także list motywacyjny. Prosimy o zatytułowanie wiadomości jako: „praca”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Miejsce pracy
  • Biłgoraj pow. biłgorajski, Lubelskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)