Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Brygadzista – branża spożywcza (nr ref. BKB 019/2018 )

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-20

STAFF Service Sp. z o.o. - agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115

Zakres obowiązków:

Jezeli masz doświadczenie w branży garstronomicznej i zdolności organizacyjne - to jest praca dla Ciebie!

Wymagania:

Poszukiwani kandydaci to osoby, które:

  • mają wykształcenie minimum zawodowe,
  • mają doświadczenie w branży gastronomicznej,
  • mają dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:

  • stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • korzystne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznym środowisku.