Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 998        SUBSKRYBUJE: 6982

Regionalny Kierownik Sprzedaży

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-18

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Andrychów

Zakres czynności:

  • Opracowywanie strategii oraz planów sprzedażowych,
  • Efektywne planowanie, wdrażanie i  kontrolowanie wykonania budżetu zg. z celami sprzedażowymi podległego regionu,
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi
  • Utrzymywanie efektywnych biznesowo kontaktów z nowymi i obecnymi klientami firmy
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Analiza wyników sprzedaży i potencjału nowych partnerów
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • Udział w targach branżowych
  • Monitorowanie skuteczności działań sprzedażowych,
  • Nadzór nad obsługą posprzedażową
  • Analiza wyników i raportów handlowych, potencjału potencjalnych i aktualnych klientów, rynku
  • Zarządzanie, motywowanie i organizacja pracy podległych pracowników,
  • Monitorowanie otoczenia zewnętrznego firmy i działalności konkurencji w celu oszacowania możliwości i potencjału rynku,
  • Budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy oraz z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim – sprzedażowym
  • Doświadczenie we wdrażaniu spójnych i efektywnych planów sprzedażowych poparte sukcesami
  • Znajomość rynku mięsnego
  • Orientacja na wyznaczone cele
  • Zdolności analityczne
  • Zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy
  • Szeroko rozwinięte kompetencje sprzedażowe w zakresie budowania relacji z klientem
  • Umiejętność logicznego i kreatywnego myślenia
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista, lojalność
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stanowisko dające duże możliwości rozwoju