Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 998        SUBSKRYBUJE: 6982

Elektryk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-18

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk

Zakres zadań:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym,
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach,
  • Wykonywanie schematów elektrycznych do maszyn, urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - elektryczne,

  • Doświadczenie 1 rok na pokrewnym stanowisku,

  • Uprawnienia SEP 15kV,

  • Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych,

  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki przemysłowej,

  • Predyspozycje do pracy w zespole,

  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • Skrupulatność,

  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym).

Firma oferuje:

  • umowę o pracę;

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne.