Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 998        SUBSKRYBUJE: 6982

Kierownik Działu IT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-23

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy o  nowoczesnym stylu zarządzania i dynamicznym rozwoju prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres działań:

  • Utrzymywanie infrastruktury i oprogramowania
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • Digitalizacja i udrażnianie procesów firmy ( modyfikacje/zmiany w funkcjonowaniu wykorzystywanych systemów/narzędzi lub/i budowaniu nowych systemów/narzędzi; proponowanie i wdrażanie konkretnych rozwiązań )
  • Nadzór nad zapewnieniem właściwego bieżącego wsparcia technicznego dla użytkowników systemów IT
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowo-informatycznych
  • Koordynowanie i nadzorowanie supportu (help-desk)
  • Udział i kierowanie projektami oraz procesami wdrażania zmian teleinformatycznych aktywny udział w rozwoju informatyzacji firmy
  • Administrowanie i współpraca z dostawcami wszystkich systemów informatycznych oraz ich wewnętrzna integracja

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem specjalistów IT/Helpdesk
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych
  • Znajomość technologii sieciowych, praktyczna znajomość protokołów routingu (CCNA, CCNP)
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows (7,8, 8.1, 10, poziom administracyjny)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość aktualnych technologii internetowych, bezpieczeństwa i szyfrowania
  • Umiejętność zarządzania zespołem administratorów systemów i aplikacji
  • Chęć dzielenia się wiedzą i dobrymi praktykami z zakresu IT
  • Nastawienie na rozwój

Firma oferuje:

  • Stałą prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie o międzynarodowym zasięgu