Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6953

Menedżer Zespołu Sprzedażowego B2B

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-18

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres czynności:

- budowanie i zarządzanie zespołem spedytorów

- wspieranie zespołu, motywowanie, mentoring i prowadzenie coachingów

- dbanie o właściwą realizację celów sprzedażowych zespołu

- aktywny udział w rozwoju firmy

- budowanie nowych relacji biznesowych i rozwój obecnych

- planowanie i nadzór nad realizacją zadań związanych z transportem międzynarodowym.

- współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

- min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym lub obsługi klienta

- dobra znajomość języka angielskiego ( znajomość drugiego języka będzie atutem )

- doświadczenie w pracy z klientem z branży B2B

- umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

- zaangażowanie i dojrzałość biznesowa

- wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i efektywność w działaniu

- mile widziana znajomość branży TSL

Firma oferuje:

wysokie wynagrodzenie zasadnicze + premie + dodatkowe benefity

- współpracę z doświadczonymi spedytorami oraz managerami otwartymi na dzielenie się wiedzą

- pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

- duże możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów

- bogaty pakiet szkoleń

- spójną ścieżkę kariery z możliwością awansu

- opiekę medyczną, kursy językowe i miłą atmosferę pracy