Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1082        SUBSKRYBUJE: 6921

Regionalny Kierownik Sprzedaży Reklamy B2B (Śląsk)

Jesteśmy wiodącym polskim dostawcą rozwiązań mobilnych. Pomagamy instytucjom charytatywnym, sektorowi publicznemu, klubom sportowym o ograniczonych środkach finansowych, dostarczając bezpłatnie pojazdy. Nasza koncepcja zdobyła już ponad 10.000 klientów korporacyjnych w Europie.

Naszą siłą jest innowacyjny projekt oraz bezpośrednie i skuteczne podejście do jasno określonych docelowych firm.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (B2B) dla jasno zdefiniowanych projektów
  • Spotkania z klientami, aby uzgodnić oczekiwany układ reklamy
  • Odpowiadanie na zapytania klientów w danej okolicy
  • Opracowanie nowych strategii sprzedaży
  • Odpowiedzialność za przydzielony obszar

Wymagania:

  • Znasz Śląsk i mentalność jego mieszkańców i przedsiębiorców.
  • Jesteś silnym komunikatorem i naturalnym talentem sprzedażowym o doskonałych umiejętnościach domykania sprzedaży.
  • Masz doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu regionem sprzedaży.
  • Doświadczenie w sprzedaży reklam dla klientów B2B będzie atutem.
  • Jesteś w stanie przeanalizować wymagania reklamowe małych, średnich i dużych firm i zaoferować im odpowiednie rozwiązania.
  • Masz prawo jazdy B.
  • Znasz narzędzia Microsoft Office (Excel, Word i PowerPoint).
  • Chcesz się rozwijać zarówno profesjonalnie jak i ekonomicznie.
  • Jesteś zorganizowany, zaangażowany i skoncentrowany na wynikach z wysokim poziomem motywacji.
  • Szukasz długoterminowego zaangażowania.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat bądź część etatu. Możliwe również inne formy zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników.
  • Unikalna koncepcja z innowacyjnymi produktami - z powodzeniem wprowadzona na wiele rynków europejskich
  • Rosnące otoczenie rynkowe
  • Doskonała perspektywa rozwoju kariery zawodowej, tj. awans na stanowisko dyrektora regionalnego, którego celem jest założenie i prowadzenie własnego zespołu w swoim regionie
  • Profesjonalne szkolenia, warsztaty i rozwój osobisty
  • Stale  rozwijamy nowe produkty / koncepcje, które zwiększą Twoje portfolio sprzedaży
  • Zmotywowany zespół back office do wsparcia
  • Zostanie członkiem zespołu nowoczesnego, innowacyjnego lidera rynku

Jak aplikować - informacje:

Skorzystaj z tej możliwości i prześlij swoje CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Kontakt:

Rekrutacja ukryta