Menedżer audytu/ Biegły rewident

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 27 lat.

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie portfelem Klientów departamentu audytorskiego
  • Odpowiedzialność za organizację oraz realizację projektów audytorskich
  • Dbanie o terminowość i jakość realizowanych projektów
  • Kontakt z Klientami oraz budować z nimi profesjonalną i długotrwałą relację
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach projektów interdyscyplinarnych
  • Raportowanie wyników swoich prac bezpośrednio do Dyrektora Departamentu
  • Wpływ na rozwój swój, swojego zespołu oraz PKF

Wymagania:

  • Uprawnienia Biegłego Rewidenta
  • Doświadczenie praktyczne w audycie finansowym min. 2 lata
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Umiejętności sprzedażowe oraz w obszarze zarządzania zespołem
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim lub niemieckim
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • ACCA, CIMA lub inne certyfikaty międzynarodowe - mile widziane
  • Certyfikat językowy: FCE, CAE - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenie merytoryczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport)
  • Program poleceń pracowniczych

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Grupa PKF
Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
25-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)