ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO - praca zdalna ORZECZENIE

Firma Optea z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się rekrutacją osób niepełnosprawnych w całej Polsce.

Dołącz do naszej bazy zadowolonych pracowników!

ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PRACA ZDALNA (HOME OFFICE)

Firma OPTEA Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności na stanowisko ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO – praca zdalna.

Wysyłając CV masz szanse na udział zarówno w obecnych jak i przyszłych rekrutacjach.

Jeśli jesteś osobą energiczną i lubisz kontakt z ludźmi to zapoznaj się z naszą ofertą pracy.

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? APLIKUJ!

Więcej informacji na stronie: www.optea.pl

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Sprawdzanie aktualności danych eksportowanych z systemów informatycznych pracodawcy
  • Obsługa dokumentacji programów w języku angielskim
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dla poszczególnych działów spółki
  • Stała współpraca z pozostałymi działami
  • Konfiguracja narzędzi analitycznych na potrzeby firmy
  • Weryfikacja zmian w systemie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość pakietu MS Office -Excel w stopniu bardzo dobrym
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego (min. poziom średniozaawansowany w mowie i piśmie)
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
  • Umiejętność tworzenia raportów, analiz i prezentacji
  • Znajomość baz danych i języka SQL
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Pracę zdalną od poniedziałku do piątku
  • Umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość elastycznego dopasowania dni oraz godzin pracy
  • Dobrą atmosferę współpracy
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Możliwość uczestniczenia w projektach prowadzonych przez Spółkę
  • Wsparcie merytoryczne
  • Szkolenia wstępne i rozwojowe
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Optea sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Optea sp. z o.o. 35-241 Rzeszów Lubelska 13/161, NIP: 5170411213. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Optea sp. z o.o. 35-241 Rzeszów Lubelska 13/161, NIP: 5170411213 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
25-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO - orzeczenie praca zdalna

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
 Rekrutacja zdalna
 Praca zdalna
Radom
Warszawa

23-02-2021

Płock
Warszawa

23-02-2021

ANALITYK BIZNESOWY

Zawód: analityk Rodzaj: umowa na okres próbny
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe AGRO-TOP Sp. z o.o
od 5000 zł
UoP brutto/mies.
Gręzówka-Kolonia
Warszawa

13-01-2021
od 5000 zł