Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

Frezer/Tokarz/Frezer CNC

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-30

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Masz już dosyć pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym ? Narzekasz na stagnację i brak możliwości rozwoju w obecnym miejscu pracy ? Chciałbyś zostać zatrudniony bezpośrednio przez pracodawcę na solidnych warunkach?

Jeśli tak, nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!

Dla naszego Klienta specjalizującego się w usługach w zakresie obróbki skrawaniem, wykonującego produkcję jednostkową oraz małoseryjną z materiałów stalowych, miedzianych, tworzyw sztucznych oraz ze stali nierdzewnej.
Poszukujemy pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie detali z materiałów: stal, miedź, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne

  • obsługę maszyn

  • wykonywanie produkcji jednostkowej, małoseryjnej

Wymagania:

  • mile widziane roczne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane z obróbki skrawaniem

  • znajomość obróbki skrawaniem

  • znajomość rysunku technicznego

  • podstawowa znajomość materiałoznawstwa

  • chęć doskonalenia umiejętności

  • odpowiedzialność, dokładność

Firma oferuje:

  • możliwość przyuczenia i rozwoju zawodowego

  • pracę w systemie jedno/dwuzmianowym

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • miłą atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie