Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6953

TECHNOLOG

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-24

Firma Improdex powstała w 1990 roku. Podstawowym kierunkiem naszej działalności jest przetwórstwo tworzyw termoplastycznych metodą wtryskową. Głównie zajmujemy się produkcją komponentów dla wiodących firm przemysłu motoryzacyjnego.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista procesu technologicznego w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • przygotowanie wyrobu do produkcji seryjnej
  • udział przy wdrażaniu i realizacji nowych produktów i technologii
  • weryfikacja i nadzór nad Kartami Procesu
  • optymalizacja procesów w obszarze wtryskarek
  • opracowanie nowych procesów technologicznych
  • nadzór nad aktualnością procesów technologicznych
  • wsparcie dla obszaru produkcji oraz innych działów firmy w sprawach związanych z procesem produkcyjnym
  • nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych celem ich poprawnego funkcjonowania, podejmowanie działań naprawczych
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów powstałych na dziale produkcyjnym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku technologa, inżyniera procesu wtrysku, kierownika wtryskowni lub podobne
  • praktyczna znajomość zagadnień procesu wtrysku, w tym programowania pracy manipulatorów
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, bardzo mile widziane wyższe techniczne
  • znajomość rodzajów i właściwości tworzyw sztucznych technicznych szczególnie PA, PC, ABS , w tym wypełnionych wł. szklanym
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego!
  • biegła obsługa komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office
  • kreatywność
  • dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

  • stałą, ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie
  • możliwość wzbogacenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji