Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.02.2024

Operator wózka widłowego

KOHL GROUP POLSKA SP. Z O.O.O. SP. K.
  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Magazynier

Umowa o pracę

KOHL-GROUP POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Słubicach, specjalista w zakresie plastycznej i mechanicznej obróbki metalu dla branży produkcyjnej i automotive, do swojego zakładu znajdującego się w Słubicach poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:
- obsługa wózka widłowego,
- obsługa przyjęć i wydań do/z magazynu, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
- załadunek i rozładunek samochodów,
- dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie,
- dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe,
- uprawnienia na obsługę wózka widłowego UDT,
- doświadczenie w pracy w magazynie z obsługą wózka widłowego,
- otwartość na pracę w systemie 3 – zmianowym,
- umiejętność pracy zespołowej,
- odpowiedzialność, punktualność, dokładność.

Oferujemy

- pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie (4000 brutto na początek),
- pakiet świadczeń pozapłacowych,
- komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
- możliwość zakwaterowania,
- dopłaty do dojazdów do pracy.