Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1125        SUBSKRYBUJE: 7115

KONSTRUKTOR OPRZYRZĄDOWANIA/ branża lotnicza

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-01

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO będącej liderem w sektorze lotniczo-kosmicznym. Avio Polska koncentruje się na działalności produkcyjnej realizowanej w Centrum Produkcyjnym oraz działalności badawczo-rozwojowej realizowanej w ramach własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie w porozumieniu z klientem technicznych wymagań projektowych
  • tworzenie i wykonywanie planu projektowego oprzyrządowania do obsługi naziemnej komponentów silników lotniczych
  • projektowanie rozwiązań technicznych oprzyrządowania
  • ocena i prezentacja wyników,
  • przygotowywanie raportów i specyfikacji produktu,
  • współpraca z innymi działami,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, inżynieria lotnictwa lub pokrewne),
  • doświadczenie w projektowaniu złożonych komponentów mechanicznych
  • umiejętność analizy konstrukcji,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość inżynierskich narzędzi projektowania przestrzennego (preferowany Siemens NX, Teamcenter)
  • zdolność analitycznego myślenia, definiowania problemów i warunków ich rozwiązania,
  • inicjatywność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań zagadnień inżynierskich

Firma oferuje:

  • Udział w ciekawych projektach w branży lotniczej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Szkolenia i wyjazdy zagraniczne