NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Tworzymy wewnętrzne aplikacje webowe.

Zakres obowiązków:

Asekuro.pl S.A. - multiagencja ubezpieczeniowa, która koncentruje swoją działalność na branży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Poszukujemy osoby do prowadzenia biura, przygotowywania ofert ubezpieczeniowych oraz obsługi klienta.

Praca od Poniedziałku- Piątku 9:00- 17:00 lub 8:00- 16:00

Szczegóły dotyczące stanowiska:

  • praca biurowa
  • opracowywanie i prezentacja ofert ubezpieczeniowych dla klientów Asekuro.pl
  • obsługa klienta w biurze Asekuro.pl, telefonicznie i mailowo
  • obsługa posprzedażowa klienta
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych (w rozmowie bezpośredniej oraz telefonicznej)
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

Firma oferuje:

  •  umowę o pracę
  •  wzajemne relacje oparte na szacunku i współdziałaniu
  •  możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  •  niezbędne narzędzia pracy

Jak aplikować - informacje