NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Specjalizujemy się w produkcji technicznych wyrobów gumowych dowolnych kształtów i zastosowań. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, rolnictwa, medycyny, budownictwa, górnictwa, armatury wodnej i sanitarnej oraz wielu innych sektorów przemysłu. Świadczymy również usługi doradztwa technicznego w zakresie doboru odpowiednich materiałów, projektowania narzędzi produkcyjnych oraz docelowego zastosowania wyrobu gotowego.

Zakres obowiązków:

Czym będziesz się zajmować:

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów i towarów zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • sporządzanie dokumentacji niezbędnej do sprawnej pracy magazynu
  • korzystanie i posługiwanie się istniejącym oprogramowaniem

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie : średnie techniczne
  • obsługa komputera
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe : 2 lata

Firma oferuje:

Co oferujemy:

  • stała pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży bez pośredników
  • wczasy "pod gruszą"
  • bułkomaty dofinansowane przez Takoni
  • karty Multisport

Jak aplikować - informacje