NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Księgowa/Księgowy (JASIENICA)

Zawód: Księgowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Międzynarodowa firma branży spożywczej.

Zakres obowiązków:

  • kontrola merytoryczna i bieżąca weryfikacja otrzymanych dokumentów księgowych pod względem formalno-podatkowym
  • ewidencja i dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • uzgadnianie i monitorowanie sald kont bilansowych
  • prowadzenie kasy gotówkowej
  • odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej i jej archiwizację
  • analiza należności i czynności windykacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe: rachunkowość, finanse, księgowość

  • doświadczenie w pełnej księgowości (min. 2-3 lata)

  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce, mile widziana znajomość podatku akcyzowego

  • bardzo dobra znajomość MF Office (Excel)

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • dobry poziom komunikacji interpersonalnej, terminowość

  • mile widziana znajomość programu CDN ERP XL

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie

  • pracę w kreatywnym zespole

  • możliwośc rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
  • pracę jedno zmianową
  • możliwośc dodatkowego ubezieczenia grupowego
  • umowę o pracę na zastępstwo
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować - informacje