NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych na teren Śląska

Zawód: Handlowiec
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma „ARMAX” powstała w 1992 roku oferując produkty branży armaturowo - pompowej. Od 1994 roku poszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż i wynajem maszyn budowlanych, rolniczych i komunalnych oraz usługi serwisowe.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż maszyn rolniczych i ogrodniczych
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi
  • prowadzenie doradztwa z zakresu wyposażenia gospodarstw rolnych i firm komunalnych
  • promowanie produktów firmy oraz uczestnictwo w targach i wystawach regionalnych

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • wykształcenie średnie lub wyższ (preferowane rolnicze)
  • mile widziana znajomość branży
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

Jak aplikować - informacje