NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Project Manager - Motoryzacja

Zawód: Project Manager
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Carlex Design – Nieszablonowy design motoryzacyjny oraz produkcja stylizacji wnętrz i detali samochodowych, to nasza pasja i specjalizacja, którą dynamicznie rozwijamy na arenie międzynarodowej. Fundamentem rozwoju naszej firmy jest zgrany zespół pracowników, którym oferujemy możliwość stałego poszerzania swoich umiejętności

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych – sektor motoryzacyjny;
  • prowadzenie harmonogramów i koordynowanie prac;
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej;
  • współpraca z dostawcami i producentami;
  • dobór parametrów technicznych;
  • współpraca z działami produkcyjnymi, sprzedaży oraz marketingu;
  • koordynowanie prac dotyczących badań i homologacji pojazdów;
  • współpraca z kluczowymi klientami z branży motoryzacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym;

  • znajomość metodologii zarządzania projektami;

  • dobra znajomość rysunku technicznego;

  • komunikatywność i otwartość;

  • znajomość podstaw procesów wytwarzania;

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;

  • bardzo dobra znajomość pakietu office,

  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość j.niemieckiego będzie dużym atutem.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • wsparcie wszystkich członków zespołu technologów

  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

  • pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA